Beauty by Science® – įkvėpta gamtos, sukurta mokslo.

12 rugpjūčio, 2022

Pas mus galite įsigyti Beauty by Science® maisto papildų jūsų odos ir plaukų grožiui!

Beauty by Science® yra 100% augalinis produktas su patentuotomis veikliosiomis medžiagomis, augalinės kilmės ingredientai sukurti vienos stipriausių Europoje, daugiau nei 170 metų patirties tyrinėjant ir kuriant natūralius ingredientus turinčios Prancūzijos įmonės „Robertet Group“. Sudėtyje nėra glitimo. Šių maisto papildų veiksmingumas yra pagrįstas klinikiniais tyrimais (šaltinis: https://www.keranat.fr/en/ )

Beauty by Science® su „Lipowheat™“ efektyviai atkuria odos barjerines funkcijas, drėkina odą, užtikrina odos vientisumą, todėl sumažėja raukšlių, oda tampa elastinga, skatina kolageno sintezę, stimuliuoja ląstelių veiklą ir atsinaujinimą ir užtikrina itin stiprų odos drėkinimą, net giliausių sluoksnių.

Atlikti tyrimai parodė šių abiejų maisto papildų veiksmingumą:

90% moterų padidėjo odos drėkinimas.

88% tyrimuose dalyvavusių moterų sumažėjo veido odos raukšlių.

Beauty by Science® su „Keranat™“ veiksmingai kovoja su plaukų slinkimu, atstato sveiką galvos odos buklę, atkuria jų elastingumą ir spindesį, plaukai tampa švelnesni, tvirtesni.

Atlikti tyrimai parodė šių abiejų maisto papildų veiksmingumą:

50% sumažėjo plaukų slinkimas (taikytas fototrichogramos metodas).

75% tyrimuose dalyvavusiųjų savanorių plaukai tapo žvilgesni ir elastingesni.

30 dienų pakuotės kaina – 89 eurai.

Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant 90 dienų, todėl perkant 2 pakuotes – 3-ią gaunate DOVANŲ!

Atsipalaidavimas yra geriausia dovana!

Rinkitės Aušros Medi SPA dovanų kuponą, su kuriuo kiekvienas galės išsirinkti jam labiausiai tinkančią paslaugą iš masažų, SPA ritualų, veido procedūrų ar dermatologinių/estetinių procedūrų