Mūsų kolektyvas

Gydytojai – dermatologai

 • Sandra Kavaliauskienė

  Gydytoja dermatovenerologė

  Gydytoja 15 metų intensyviai dirba bendrosios dermatovenerologijos, estetinės dermatologijos ir lazerinės dermatochirugijos srityje.

  2003 m. baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją. Po 4 metų studijų Kauno medicinos universiteto klinikose, įgijo gydytojo dermatovenerologo specialybę.

  Didelė patirtis vaikų ir suaugusiųjų odos ir jos priedų ligų diagnostikoje ir gydyme: įvairūs pigmentiniai ir ne pigmentiniai, įgimti ir įgyti odos dariniai, aknė, rožinė, įvairūs dermatitai, virusinės odos ligos (kondilomos, karpos, moliuskai), grybelinės ligos, odos infekcijos, padidėjęs prakaitavimas, plaukų slinkimas, nagų ligos.

  Puikiai įvaldžiusi lazerines bei kitas aparatines procedūras: apgamų, fibromų, keratozių, karpų, kraujagyslinių darinių, randų, strijų, nepageidaujamų plaukų ir kitų odos gerybinių darinių ir defektų šalinimas bei korekcija, odos atjauninimas, neoperacinis patempimas.

  Gydytoja injekcijų pagalba sprendžia odos senėjimo, glebimo, pigmentacijos, asimetrijos, įvairių defektų problemas ar tiesiog suteikia daugiau žavesio moterims ir vyrams. Terapija botulino toksino ir hialurono rūgšties preparatais (Vistabel, Dysport, Juvederm, Filorga, Teosyal, Belotero ir kt. ), biorevitalizacija (Juvederm, Viscoderm, Filorga, Teosyal ir kt. ); mezoterapija (Revitacare, Filorga ir kt. ), PRP terapija( Regen Lab, Sanakin ir kt.)

 • Greta Valančienė

  Gydytoja dermatovenerologė

  Gydytoja dermatovenerologė, turinti daugiau nei 15 metų darbo patirtį estetinės dermatologijos srityje, profesinę kvalifikaciją nuolat kelianti įvairiose tarptautinėse konferencijose ir kongresuose.

  ''Grožio samprata- labai subjektyvus dalykas, kurį kiekvienas suprantame savaip. Nemėgstu šabloniškų darbų ir vienodų veidų, tad atlikdama grožio procedūras vengiu ne proporcingumo, dirbtinumo. Kiekvienam pacientui individualiai parenku procedūrą, kuri maskuotų trūkumus ir pabrėžtų privalumus, be to, visada stengiuosi išlaikyti asmenybės individualumą.''

SPA specialistai

 • Laima

  Kosmetikė / Masažo meistrė

  Kosmetologė ir masažo meistrė, kuri šiuo metu savo kompetencijas ir žinias gilina studijuodama bendrosios praktikos slaugą. Laimos tikslas - pagerinti klientų vidinę ir išorinę gerovę bei pasitikėjimą savimi, taip pat išpildyti visus klientų lūkesčius, pagal kiekvieno individualius poreikius, taikant auksčiausius standartus, kuriuos nuolat tobulina seminaruose.

 • Lina

  Kosmetikė / Masažo meistrė

  Lina teigia, kad jau senovėje žmonės žinojo, kad masažo pagalba galima nuraminti mintis, atsipalaiduoti, gydyti kūną, sumažinti skausmus. Per 25 metus šioje srityje specialistė sukaupusi daugybę patirties nekantrauja ja pasidalinti su Jumis, bei atrasti kas Jums tinkamiausia.

 • Mantvydas

  Kineziterapeutas / Masažo meistras

  Masažo specialistas, kineziterapeutas. Atlieka gydomuosius nugaros, ajurvedinius masažus, bei ypatingą "Dominum Donum" kūno masažą, kuris apjungia  klasikinio, gydomojo, atpalaiduojančio, aromaterapinio, taškinio/akupunktūrinio (su džok), šiatsu, reiki, mioplastikos, ratudo, ir ajurvedinio masažų technikas.

 • Agnė

  Kosmetikė / Masažo meistrė

  Kosmetikė, Spa terapijos specialistė, turinti 14 metų patirtį. Agnė - plataus profilio specialistė, labiausiai specializuojasi veido priežiūros srityje. Savo darbe tikra perfekcionistė - siekianti, kad Jus tenkintų tiek rezultatas, tiek maksimaliai suderinti veido priežiūros ritualai namuose. Nuolat gilinanti žinias įvairiuose seminaruose, besidominti naujovėmis. Taikydama įvairias atpalaidavimo technikas - pasirūpina ne tik Jūsų oda, bet ir kūno poilsiu. Esate kiekvienas laukiamas, kiekvienas svarbus.

Administracija