Mūsų kolektyvas

Gydytojai – dermatologai

 • Karolina Černauskienė

  Gydytoja dermatovenerologė

  Gydytoja teigia: “Mane žavi daugelis dermatologijos krypčių - bendroji, lazerinė, estetinė dermatologija bei dermatochirurgija. Kiekvienas pacientas - unikalus, o mano, kaip gydytojos pareiga ir tikslas suteikti visapusišką pagalbą pacientui tiek odos sveikatos, tiek grožio klausimais.”

  Gydytoja sprendžia odos senėjimo, glebimo, pigmentacijos, asimetrijos, įvairių defektų problemas ar tiesiog suteikia daugiau žavesio moterims ir vyrams :

  • Lazerinės procedūros,
  • Terapija botulino toksino ir hialurono rūgšties preparatais,
  • Biorevitalizacija,
  • Mezoterapija,
  • PRP terapija.
  Plačiau
 • Sandra Kavaliauskienė

  Gydytoja dermatovenerologė

  Gydytoja 15 metų intensyviai dirba bendrosios dermatovenerologijos, estetinės dermatologijos ir lazerinės dermatochirugijos srityje.

  2003 m. baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją. Po 4 metų studijų Kauno medicinos universiteto klinikose, įgijo gydytojo dermatovenerologo specialybę.

  Didelė patirtis vaikų ir suaugusiųjų odos ir jos priedų ligų diagnostikoje ir gydyme: įvairūs pigmentiniai ir ne pigmentiniai, įgimti ir įgyti odos dariniai, aknė, rožinė, įvairūs dermatitai, virusinės odos ligos (kondilomos, karpos, moliuskai), grybelinės ligos, odos infekcijos, padidėjęs prakaitavimas, plaukų slinkimas, nagų ligos.

  Puikiai įvaldžiusi lazerines bei kitas aparatines procedūras: apgamų, fibromų, keratozių, karpų, kraujagyslinių darinių, randų, strijų, nepageidaujamų plaukų ir kitų odos gerybinių darinių ir defektų šalinimas bei korekcija, odos atjauninimas, neoperacinis patempimas.

  Gydytoja injekcijų pagalba sprendžia odos senėjimo, glebimo, pigmentacijos, asimetrijos, įvairių defektų problemas ar tiesiog suteikia daugiau žavesio moterims ir vyrams. Terapija botulino toksino ir hialurono rūgšties preparatais (Vistabel, Dysport, Juvederm, Filorga, Teosyal, Belotero ir kt. ), biorevitalizacija (Juvederm, Viscoderm, Filorga, Teosyal ir kt. ); mezoterapija (Revitacare, Filorga ir kt. ), PRP terapija( Regen Lab, Sanakin ir kt.)

  Plačiau
 • Greta Valančienė

  Gydytoja dermatovenerologė

  Gydytoja dermatovenerologė, turinti daugiau nei 15 metų darbo patirtį estetinės dermatologijos srityje, profesinę kvalifikaciją nuolat kelianti įvairiose tarptautinėse konferencijose ir kongresuose.

  ''Grožio samprata- labai subjektyvus dalykas, kurį kiekvienas suprantame savaip. Nemėgstu šabloniškų darbų ir vienodų veidų, tad atlikdama grožio procedūras vengiu ne proporcingumo, dirbtinumo. Kiekvienam pacientui individualiai parenku procedūrą, kuri maskuotų trūkumus ir pabrėžtų privalumus, be to, visada stengiuosi išlaikyti asmenybės individualumą.''

  Plačiau

SPA specialistai

 • Mantvydas

  Kineziterapeutas / Masažo meistras

  Masažo specialistas, kineziterapeutas. Atlieka gydomuosius nugaros, ajurvedinius masažus, bei ypatingą "Dominum Donum" kūno masažą, kuris apjungia  klasikinio, gydomojo, atpalaiduojančio, aromaterapinio, taškinio/akupunktūrinio (su džok), šiatsu, reiki, mioplastikos, ratudo, ir ajurvedinio masažų technikas.

  Plačiau
 • Agnė

  Kosmetikė / Masažo meistrė

  Kosmetikė, Spa terapijos specialistė, turinti 14 metų patirtį. Agnė - plataus profilio specialistė, labiausiai specializuojasi veido priežiūros srityje. Savo darbe tikra perfekcionistė - siekianti, kad Jus tenkintų tiek rezultatas, tiek maksimaliai suderinti veido priežiūros ritualai namuose. Nuolat gilinanti žinias įvairiuose seminaruose, besidominti naujovėmis. Taikydama įvairias atpalaidavimo technikas - pasirūpina ne tik Jūsų oda, bet ir kūno poilsiu. Esate kiekvienas laukiamas, kiekvienas svarbus.

  Plačiau

Administracija