Į naujo SPA atidarymą rinkosi įžymūs žmonės

29 sausio, 2024

Žinomi žmonės rinkosi į prabanga alsuojančio SPA atidarymą

„Grožio neįmanoma apibūdinti: niekas nepasakys, kas tai yra ar ką tai reiškia“, – garsiam pasaulyje posakiui pritarė žinomi žmonės, dalyvavę ypatingos poilsio bei laiko sau erdvės atidaryme Kaune.

Visi jie patvirtino ir dar vieną dalyką – aplankytoji įvairiausių procedūrų oazė yra viena erdviausių bei stilingiausių, kokią yra tekę matyti. „Tokie centrai dažniausiai įsikuria kurortuose, o šis – pačiame didmiesčio viduryje. Tai tikra dovana skubantiems, bet savęs pamiršti nenorintiems žmonėms“, – įsitikinusi dainininkė Rasa Kaušiūtė. Itin platus spektras grožio, estetinių ir dermatologinių procedūrų: nuo masažų bei spa ritualų iki individualių konsultacijų, injekcinių ir lazerių – visa tai yra naujuose SPA namuose.

„Džiaugiuosi galėdama pakviesti visus į išskirtinę vietą Kauno centre, kur apsijungia mokslas ir praktika bei holistinis požiūris į žmogų“, – sako „Aušros Skin Clinic & Wellness SPA“ įkūrėja, gydytoja dermatologė Greta Valančienė.

Jos vadovaujama staiga Kaune jau žinoma ne vienerius metus. Persikelti į naujas, itin jaukias, architektės Kristinos Ancutaitės kurtas erdves sumanyta norint žmonėms pasiūlyti dar daugiau galimybių palepinti save. „Tapome panašaus pavadinimo baseino, pirčių ir SPA komplekso kaimynais. Mūsų erdvės yra sujungtos, todėl nuo šiol abi įstaigos galime pasiūlyti labai įvairias sveikatinimo programas“, – pasakoja G. Valančienė. Anot jos, bendradarbiauti pakvietusi baseino ir pirčių erdvė įsikūrė lygiai prieš keturis metus bei buvo pavadinta „Aušra SPA“. Joje galima ne tik leisti laiką baseine, kaitinantis pirtyse ar lepinantis masažinėse voniose, bet ir dalyvauti mankštose, edukacijose, mokytis plaukti. Dabar baseinas jau turi ir poilsiui skirtą druskų kambarį, ir masažines lovas. Laiko sau kompleksą, pamėgtą kauniečių, taip pat papildė visai tai, ką gali pasiūlyti G. Valančienės puoselėjama įstaiga.

„Man patinka nedidelės, bet labai gerai apgalvotos erdvės. Dabar čia tikrai yra viskas, ko reikia poilsiui mieste“, – sako dainininkas Rolandas Petrikis. Jam antrina ir nuomonės formuotoja Vasha, dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, nekilnojamojo turto ekspertė Natalija Martinavičienė, grupės „16 Hz“ narys Petras Jucevičius, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, tapytoja ir visažistė Gintė Ramutytė, iliuzionistas Modestas Petrikas, krepšininkė Rasa Žemantauskaitė, renginių vedėjas Giedrius Gustas, koloristė Inga Bagdonaitė, šokių trenerė Sandra Kniazevičiūtė, advokatė Raimonnda Lazauskienė, šokėja Kristina Burneikienė bei kiti atidarymo svečiai.

Žinomi žmonės patvirtino – visi jie rūpinasi savo grožiu ir gera savijauta. Jei vieniems tai – pirtis ir sniegas, kitiems – ritualai pas specialistus. „Rūpinimasis savimi gali reikšti ir gerti pakankamą kiekį vandens“, – vienu iš geros savijaustos elementu pasidalino P. Jucevičius.

Jis jau prieš kurį laiką susidomėjo iš miškingų vietovių, esančių prie jūros, oro pagal unikalią technologiją išgaunamu troposferiniu vandeniu. „Apie jį sužinojome turbūt vieni pirmųjų, nes deguonies gausaus bei nuo žalingo aplinkos poveikio apsaugoto vandens gamybos būdą išrado mano brolio Roberto kaimynas. Kol kas nieko panašaus pasaulyje nėra“, – kalba dainininkas. Tiek P. Jucevičius, tiek kiti vieno SPA atidarymo, o kito SPA gimtadienio šventės svečiai ne tik mėgavosi procedūromis, konsultavosi su specialistais, degustavo troposferinį vandenį, bet ir ragavo lietuvišką Giedriaus Lipinsko gaminamą kombučą, laukinės dedešvos arbatą bei bendravo poilsiui skirtoje erdvėje. „Tai – laikas sau, kuris yra neįtikėtinai svarbus šiame skubančiame pasaulyje“, – neabejoja žinoma šokėja ir trenerė S. Kniazevičiūtė.

Skaitykite daugiau: lrytas.lt/zmones/

Daugiau įspūdžių iš renginio: lrytas.lt/zmones/