ENDYMED pro intensif

1 sausio, 2022

Pristatome NAUJIENĄ vieną iš efektyviausių ENDYMED PRO INTENSIF procedūrų – mikroadatinį frakcinį odos atjauninimą radiodažniu.

KAIP TAI VEIKIA?

Tai minimaliai invazinė procedūra, kurios metu paauksuotų mikroadatų terapija derinama su radiodažnio technologija, tokiu būdu patobulinant veido, kaklo, dekoltė ar kūno odos paviršiaus būklę. Procedūros metu prie ENDYMED aparato prijungiamas mikroadatinis antgalis INTENSIF.

Mikroadatos pulsuojančiais ir ypatingai švelniais judesiais siunčia aparato skleidžiamą radijo dažnių sukeliamą šilumą į poodinį sluoksnį. Odos ląstelės, jausdamos dūrius, tarsi skatinamos gintis ir sutelkti pajėgas. Būtent dėl šios priežasties atkuriamos dėl amžiaus, aknės ar kitų veiksnių paveiktos ląstelės, stipriai intensyvinama kolageno gamyba ir nyksta raukšlės. Veido oda akivaizdžiai tampa lygesnė, skaistesnė, jai suteikiamas liftingo (patempimo) efektas.

Procedūras atlieka patyrusios gydytojos dermatologės Greta Valančienė, Karolina Černauskienė, Sandra Kavaliauskienė.

Kaina paakių zonai – 250 eurų
Kaina veidui – 350 eurų.
Kaina veidui ir kaklui – 450 eurų.
Kaina veidui kaklui ir dekoltė – 550 eurų.
Trukmė: 60-90min.

Atsipalaidavimas yra geriausia dovana!

Rinkitės Aušros Medi SPA dovanų kuponą, su kuriuo kiekvienas galės išsirinkti jam labiausiai tinkančią paslaugą iš masažų, SPA ritualų, veido procedūrų ar dermatologinių/estetinių procedūrų