Pristatome prabangią japonišką kosmetiką MENARD

30 gegužės, 2022

Nuo šiol pas mus galite įsigyti japoniškos nišinės kosmetikos priemonių ir išbandyti prabangias veido procedūras su MENARD EMBELLIR kosmetikos linija.

Tai ne tik pažangios technologijos, bet ir neapsakomas SPA ritualo malonumas.

Japoniškos kosmetikos kompanija MENARD įkurta 1959 metais. Jos tikslas – atrasti kelią į tikrąjį grožį, pasitelkiant mokslinius atradimus, naujausias technologijas bei gamtos jėgų harmoniją.

Kompanijos kredo – Kelias į tikrąjį grožį.

Dėka savo efektyvios ir saugios produkcijos gamybos, MENARD yra lyderė kosmetikos industrijoje, turinti nepriekaištingą reputaciją ir aukščiausią įvertinimą.

Pavadinimas MENARD – tai graikų deivės Menardos vardas. Menarda buvo paklusni dievui Dionizui – gyvos gamtos, derliaus ir vyno gynėjui.

Tarptautinio verslo MENARD plėtra remiasi principu : „mąstyti globaliai, veikti lokaliai“, taip siekiant sustiprinti savo poziciją įvairiose šalyse, plėtojant ryšius su bendrovėmis, kurios turi stiprią padėtį vietinėje rinkoje.

MENARD – visiems, kurie nori priartėti prie grožio, estetikos , pažangios mokslo technikos ir kultūros.

EMBELLIR linija – MENARD ,,vizitinė kortelė’’:

  • Embellir linijoje buvo panaudoti 7 procesai gavę Nobelio premijas : Keramidai – Chemijos sritis, Talomerai – Medicinos sritis, Ląstelės valymas – Cheminė sritis, Grožio išraiškos metodiškumas – Fiziologijos sritis, Genų atstatymas – Chemijos sritis, Genų pakitimai – Medicinos sritis, Genų kopijavimas – Chemijos sritis.

EMBELLIR pagrindiniai ingredientai:

  • Reishi grybai – dalyvauja senstančios ląstelės procese, lėtina jį ir saugo odos imuninę sistemą.

AUTHENT II kremas ir kaukė veidui:

  • Šiems produktams sukurti prireikė 8-nerių metų.
  • Produkto veikimas: visų ląstelių lygiuose – epidermio, dermos kamieninių ląstelių.

AUTHENT II pagrindiniai ingredientai:

  • Trešnių sėklos
  • Boat ( tropinio kaštono) sėklos
  • Purpurinio miežio sėklos
  • Semi-plena Baltažiedė rožė

Kviečiame išbandyti! Daugiau informacijos apie procedūras: https://spanamai.lt/produktas/proceduros-su-menard-kosmetika-2/

Atsipalaidavimas yra geriausia dovana!

Rinkitės Aušros Medi SPA dovanų kuponą, su kuriuo kiekvienas galės išsirinkti jam labiausiai tinkančią paslaugą iš masažų, SPA ritualų, veido procedūrų ar dermatologinių/estetinių procedūrų